e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda

Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

2057 Okunma — 15 Haziran 2019 05:08
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

1- Ağrıya karşı toleransınız artar

Doktorlarında söylediği gibi eğer aşıksanız iyileşmeniz oldukça kolay. Eğer aşıksanız artık hastalıklarınızı daha hafif atlatıyor ya da yaralanmalarınızda canınız daha az acıyorsa gerçekten aşıksınız demek.

2- Enerjinizin her zaman yüksek oluyor

Aşık olduğunuzda her an mutlu oluyorsunuz. En ufak şeyler bile sizi mutlu etmeye başlıyor. Bu nedenle aşıkken sizi sevgilinizden başka kolayca üzebilecek pek fazla kişi yok. Eğer sürekli mutluysanız aşk çoktan bacayı sardı demektir.

3- Geleceğe dönük planlar

Eğer partnerinizle bir sonraki yaz için bile olsa plan yapıyorsanız aşık olduğunuz için başka kanıt gerekmez. Son zamanlarda güvenme bu kadar zor ve vazgeçmek bu kadar kolayken uzun süreli planlar yaptığınız biri bizce doğru kişidir.

4- Aile ile tanıştırmak

Kadınların aileleriyle erkek arkadaşlarını tanıştırma faslı oldukça gergin olabiliyor. Malum kız babaları bazen oldukça zorlayabiliyor damatlarını. Eğer sizler babanızla erkek arkadaşını tanıştırmak istiyorsanız ya da kendiniz onun ailesi ile tanışmak istiyorsanız. Aşk dolu bir evlilik sizi bekliyor.

5- Geçmişi unutma

Bazı ilişkiler geçmiş ilişkileri mumla aratabiliyor. Eğer aşık olacağınız kişiyi bulduysanız bırakın geçmişi bazı anlarda yemek yemeği bile unutabilirsiniz. Eğer size yaşadığınız tüm sıkıntıları ve geçmişteki sıkıntıları unutturacak birini bulduysanız gerçekten aşıksınız demektir.

6- Karşılıklı fedakarlıklar

Bizden size altın bir öneri kimse için değişmeyin kimseyi de değiştirmeyin. İnsanları olduğu gibi kabul etmelisiniz ve onlarda sizi olduğunuz gibi kabul etmeli. Tabi ki ilişkilerde karşılıklı fedakarlıklar olmalı ama bu fedakarlıkları kişilik özelliklerinizden yapmamalısınız.

7- Olduğunuz gibi birisi olursunuz

Partneriz ve siz ilişkinizde artık kendinizden utanmıyorsanız hoşlantınız ve sevginiz bir adım daha ileri giderek aşka dönüşmüş demektir. Onun yanında saçmalamaktan ve garip hareketler yapmaktan çekinmezsiniz ve de partneriniz sizin doğal haliniz ile mutlu olur. Böyle bir ilişkiniz varsa bizce kaybetmeyin.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?