e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Rahat ve Göz Alıcı Gelinler

1462 Okunma — 12 Temmuz 2019 17:28
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2019 yılının hakim olduğu konfor ve rahatlık duygusunu tüm gelinlik modellerine rahatlıkla uyum sağlayacak iç giyim tasarımları ile birleştiren G Lingerie, yoğun bir koşuşturmacanın içerisinde sizleri rahat hissettirirken seksi tasarımları ile de iç ışıltınızı ortaya çıkartacak. Tüm iç çamaşırlarında konfor ve rahatlığa ekstra önem veren G Lingerie, gelin iç çamaşırlarında da sizi kayma, kesme, düşme, batma gibi problemlerden kurtaracak geniş model ve marka alternatifine sahip.

Her dakikanın tadını çıkarın!

Gelin iç çamaşırı önemli ve özel bir satın alma! Bütün gün bunu giyeceksiniz. Bu yüzden iç çamaşırının gelinliğinizin altında harika görünmesi ve rahat hissettirmesi önemli. Görünmez olmasının yanı sıra vücudunuza tam oturan, sizi tamamlayan ve zenginleştiren, size mükemmel şekilde uyum sağlayan bir çamaşır olmalı.

Straplezden askılıya, kayık yakadan V kesime kadar çok farklı gelinlik stilleri mevcut ve bunun için doğru iç çamaşırını kullanmanız gerekiyor.

Zevkinize ve tarzınıza en uygun gelinlik modelini seçerken, sizi mükemmel bir şekilde yansıtacak gelinlik modeli ile size uygun iç giyim ürünlerini rahatlıkla giyebilmeniz için G Lingerie sizin için bir araya getirdi.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Rahat ve Göz Alıcı Gelinler