e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Nike Air Max 270 React İle Tanışın

1462 Okunma — 12 Temmuz 2019 17:56
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nike Air Max 270 React ile Air Max koleksiyonundaki tasarım anlayışı daha da ileriye taşınıyor. Nike React teknolojisinin piyasaya sürülmesi, topuktan ayağın ön kısmına doğru yumuşak bir geçişle, önceki modelinden daha sade topuk çıkıntısıyla sonuçlanıyor ve enerjik bir form oluşturuyor. Ayakkabının üstü, yeni bir tasarım metodu ile geleneksel bir kesim estetiğini yansıtmak için dikişsiz malzemeleri katmanlandırarak koleksiyonun yıllardırsüregelen tasarım dilini takip ediyor.

Nike Senior Sportswear Tasarım Direktörü Dylan Raasch, “Air Max 270 React, dikişli ya da dikişsiz kaplamalar yerine, Element React 87’den esinlenerek yapılmış bir bar teyelleme tekniği ile üretildi” diye açıklıyor. “Bu, estetik bir bakış açısı sağlıyor.” Siluetin içgüdüsel gücü, özellikle de değişik geometrik şekilleriyle, ayakkabının çeşitli farklı görsel ifadeler taşıma potansiyelini destekliyor.

Bir renk hikâyesi

Nike Air Max 270 React’in ilk sürümleri sanat ve tasarım tarihinde istikrarlı bir temeli paylaşıyor. Her renk çeşidi kendi blok ve renk tonlarında belirli bir sanatsal stili nüansa dönüştürüyor. Örneğin, lansman renk tonu, Bauhaus’un resmi asimetrik denge çalışmalarını anımsatarak, kuruluşunun 100. yıldönümünü vurguluyor. Diğer renkler ise geometrik kompozisyonlarını, yüzyılın ortalarından ilham alan renk bloklarını ve San Francisco saykodeliliğini vurguluyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Nike Air Max 270 React İle Tanışın