e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Yılbaşı Ruhunu Sevdiğiniz Mekanlara Yansıtın

661 Okunma — 29 Aralık 2018 21:52
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yılın en sevilen zamanına sayılı günler kala caddeler, sokaklar, alışveriş merkezleri ve mağazalar ışıl ışıl… Peki, en çok vakit geçirdiğimiz evlerimize, kafelerimize ve kuaför salonlarımıza yılbaşı ruhu katmak için neler yapabiliriz? 

Yeni yıl ruhunun olmazsa olmazı: Yılbaşı Ağacı

Yılbaşının vazgeçilmezi yeni yıl ağaçları olmazsa olmaz. Bu sene gerçek boyutlarındaki yılbaşı ağaçlarının yanı sıra minyatür boyda olanlar da öne çıkıyor. Kar görünümü verilmiş veya ışıklandırılmış küçük yeni yıl ağaçlarından birkaç tane alarak evinizin, kafenizin, ofisinizin en güzel köşesinde sergileyebilirsiniz.

Misafirlerinizi yeni yıl çelenkleri ile karşılayın

Yılbaşı akşamı misafirlerinizi yapay yeni yıl çelenkleri ile karşılayabilirsiniz. Artık bu hoş dekoratif objelerin sadece kapılarda değil, orta sehpalarda, duvarlarda ve sofralarda da kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu çelenkler, ortalarına yılbaşı ağacı süsleri veya birkaç mumluk konularak çok hoş bir dekoratif görünüm sağlayabilir.

Ahşap detaylar ile yılbaşı ruhunu yakalayın

Kırmızı ve yeşil ağırlıklı objelerin yanı sıra bu sene ahşap detaylar da yeni yıl dekorasyonunun bir parçası haline geldi. Ahşap mumluklar, ahşap sofra eşyaları ve duvar süsleri hem zarif hem de doğal bir dekorasyon isteyenler için uygun olacaktır.

Led lambalar ile yılbaşı ruhunu fazlasıyla yaşayın

ydınlatma elbette ki yılbaşı gecesinin vazgeçilmezlerinden birisidir. Yeni yıl havasını evinizin, ofisinizin hatta güzellik salonunuzun herhangi bir bölümünde yaşatmak için çok çeşitli aydınlatma objeleri tercih edebilirsiniz. Örneğin, geyik ve yıldız temalı lambalar, minik masa aydınlatıcılar veya rengârenk ışıklı duvar süsleri yeni yıl ruhunu fazlasıyla yaşamanızı sağlayacaktır.

Yayın tarihi: 25.12.2018

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yılbaşı Ruhunu Sevdiğiniz Mekanlara Yansıtın