e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Nick Jonas ile Priyanka Chopra’nın Masal Gibi Düğünü

617 Okunma — 30 Aralık 2018 06:39
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hindistan’daki Umaid Bhawan Sarayı’nda düzenlenen düğün, tamamen Hint usulü gerçekleşti. Hint gelin Priyanka Chopra “Bu düğünden sonra insanların tatile ihtiyacı olacak!” diyerek aslında ne kadar eğlenceli olacağının sinyallerini önceden verdi.

Masal düğünün sahipleri Priyanka Chopra ile Nick Jonas’ın misafirlerine bir uyarısı vardı; “Telefonla girmek yasak!” Davetliler, düğüne telefonlarını bırakarak girdi ve törenden hiçbir paylaşım yapamadı.

2000 yılında Dünya Güzeli seçilen Priyanka Chopra, düğünde Ralph Lauren tasarımı bir gelinlik giydi. 1826 saatte hazırlanan gelinlik Swarovski kristallerden ve 2 milyon adet inciden oluşuyor. Chapro, 22 metrelik duvağı bulunan bu özel gelinliğini kendisi çizmiş.

Geleneksel düğünün ardından bir de resepsiyon verildi. Priyanka Chopra resepsiyonda da farklı bir gelinlik giydi.

Gelin, düğünden bir gün sonra yapılan Hindu seremonisinde ise ‘lehenga’ adı verilen geleneksel bir elbise giydi. Priyanka Chopra’nın bu geleneksel kostümü Sabyasachi Mukherji imzalı. Oval biçimdeki elmas saç aksesuarı ise tam 16 karat!

Düğünden bir gün önce Hint geleneklerine göre kına gecesi düzenlendi.

Düğünün tüm kutlamalarında Nick Jonas’ın ağabeyi Joe Jonas ve nişanlısı ‘Game of Thrones’ dizisinin ‘Sansa Stark’ı Sophie Turner de yer aldı. Sophie Turner da düğünde Hint kostümü giydi.

Yayın tarihi: 05.12.2018

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Nick Jonas ile Priyanka Chopra’nın Masal Gibi Düğünü