e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda

Doğru Saç Rengi Nasıl Seçilir?

824 Okunma — 03 Mart 2019 15:51
avatar

Sedef

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Doğru saç rengi seçmenin pek çok püf noktası bulunuyor. Eğer gerçekten kendiniz için doğru rengi seçerseniz, sonuç mükemmel oluyor. Doğru saç rengi nasıl seçilir? İşte ipuçları…

Ten rengine göre saç rengi seçimi

Koyu bir tene sahipseniz, açık ve kahve tonlar cildinizin soluk görünmesine neden olabilir. Cilt tonunuzla orantılı koyu bir renk sizi daha canlı gösterecektir. Saçlarınızın tek renk olması da daha iyi görünecektir.

EVDE OMBRE SAÇ NASIL YAPILIR?

Eğer buğday tenliler kategorisindeyseniz çok koyu renkler size sert bir ifade verebilir. Aşırıya kaçmayan sarı tonları, içinde sarı ışıltılarıolan kahve tonları, ten renginizin bronz ve canlı görünmesine yardım edecektir.

Beyaz tenli iseniz bizce çok koyu renklerden uzak durmanız gerekiyor. Beyaz bir ten ve siyah saçlar modası sizce de mazi olmadı mı? Devir doğallık devri. Bu sebeple kendi saç renginizde çok uzaklaşmayan tonlar seçmelisiniz.

SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ SÜT MASKESİ TARİFİ

Beyaz tenli iseniz önem verdiğiniz şey, teninizi ortaya çıkarmak olmalı. Daha sıcak renkler ve yumuşak geçişler sizin için ideal olacaktır. Eğer doğru tonu bulabilirseniz kızıl tonlarını da deneyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Doğru Saç Rengi Nasıl Seçilir?