e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Vakko İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu

1675 Okunma — 03 Mart 2019 15:47
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Vakko, İlkbahar-Yaz 2019’da heyecan verici bir değişimle floresan tonlarının enerjiyi yükselttiği ‘Fluo Booster’; canlı renklerin istilasıyla göz alıcı ‘Color Invasion’; doğal ve ham kumaşların etnik bir ruhu yansıttığı ‘Natural Chic’; zamansız bir siluet olarak ‘Lux Minimalism’; doğanın ışığını sembolize ederek bu ışıltıyı modaya yansıtan ‘Golden Sunset’ temalarıyla yazı karşılıyor.

Sımsıcak Yaz Akşamlarını Hatırlatan: Fluo Booster

Yaz modasında floresan tonlarıyla ışık patlaması yaratan tema; parlak oranj, pembe, floresan sarı, yeşil renklerini hem giyim hem aksesuarlarda başarıyla yansıtıyor. Bazen bir arada, bazen beyazlarla, bazen çizgilerle takımlanan floresan, tüm tasarımlara keyifli bir dokunuş katıyor.

Renklerin Orkestrası: Color Invasion

Temada, şehir giyiminde ceket pantolon takımlardan, elbise, etek, gömleklere kadar her şey rengarenk… Tüm takımlar renkli lastik ayakkabı veya erkek ayakkabı veya sabolarla rahatça giyilebiliyor. 

Doğanın En Saf Hali: Natural Chic

Koleksiyon, çizgilerin, geometrik emprimelerle, etnik aksesuarlarla bütünleştiği çapraz takımlamalardan oluşan güçlü bir silueti yansıtıyor. Doğallığın ön plana çıktığı koleksiyonda hem tasarımlarda sadelik hem malzemedeki doğala dönüş özgünlük yaratıyor. 

Az Çoktur: Lux Minimalism

Bu temada lüksün son noktası olan minimalist şıklık, zamansız bir siluet olarak karşımızda. Canlı kırmızıların grilerle, somonların lacivertlerle, pudralar bej ve açık sarıların vizonlarla buluşması ve elbette hepsinin beyazlarla olan muhteşem uyumu bize sahip olduğumuz azın değerini bir kez daha hatırlatıyor. 

Golden Sunset

Altın rengiyle batan güneşin beyaz kumsallardaki yansımasının modaya bir izdüşümü Golden Sunset. Gündüzün enerjisini günden geceye geçişte kullanan temada, gerçek altın yaprakların baskısıyla gerçekleşen kısa ve uzun elbiseler, bustier ve etekler kabartma efektlerle 3 boyutlu bir hikaye yaratıyor. 

Yayın tarihi: 08.02.2019

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Vakko İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu