e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda

Büyülü Bir İş Birliği; Vans x Harry Potter Wingardium Leviosa!

702 Okunma — 19 Haziran 2019 16:05
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Vans, klasik ayakkabı modellerini kullanarak meşhur Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun dört ayrı binasına ithafen dört ayrı renkte özel bir koleksiyon yarattı. Gryffindor için Sk8-Hi, Slytherin için Era, Ravenclaw için Authentic ve Hufflepuff için Slip-On… Harry Potter hayranlarının gördükleri anda tanıyacakları kaybolan gazetesi Daily Prophet ise ComfyCush Era modelinde karşımıza çıkıyor.

Ayakkabı serisini destekleyen kadın ve erkek giyim koleksiyonu da ayakkabı koleksiyonu gibi Hogwarts’ın dört binasından ve serideki kitapların isimlerinden ilham alıyor. Erkek giyim koleksiyonunda dikkat çeken parçalar arasında; Gryffindor renkleriyle Old Skool sırt çantası, Deathly Hallows deseniyle Torrey Black ceketi ve Hogwarts’ın dört binasının logolarından oluşan beyaz kapüşonlu üst yer alıyor.

Kadın giyim koleksiyonu uzun kollu crop Deathly Hollows tişört ile tamamlanıyor. İki farklı renkte tasarlanan tişörtün arkasında Muggle’ları yok etmek isteyen büyücü Lord Voldemort’un önderliğindeki Death Eaters grubuna ait bir desen ve Harry Potter logosu yer alıyor. Vans x Harry Potter koleksiyonu Haziran 2019 itibariyle satışta olacak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Büyülü Bir İş Birliği; Vans x Harry Potter Wingardium Leviosa!