e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda

Yaşamın Dönüm Noktalarını Sembolize Eden Koleksiyon

1025 Okunma — 26 Haziran 2019 21:16
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birbirinden özel ve zamansız mücevher tasarımları ile dikkat çeken Padme Designs, renkleri ve ışıltıyı üzerinde taşımak isteyen kadınlar için göz kamaştıran bir koleksiyon sunuyor. Padme Designs koleksiyonları arasında yer alan Milestone, kullanıcısına bulunduğu konuma getiren hayatının dönüm noktalarını hatırlatıyor.

Yaşamın dönüm noktalarını sembolize ediyor

Yeni koleksiyon Milestone hakkında tasarımcı İpek Selek Adıgüzel şunları belirtiyor: “Milestone bir yolun kenarında, gidilen mesafeyi göstermesi için yerleştirilen taşa verilen isimdir. Aynı zamanda kişisel gelişimimize yol açan ve bizi şu an bulunduğumuz yere getiren önemli bir olaydır. Herkesin hayatında “milestone” yani kilometre taşı olarak adlandırabileceği, hayatına yön veren dönüm noktaları vardır. Bu dönüm noktaları, bir başarı ya da başarısızlık, bir şeylerin yaratılması ya da yok edilmesi, ya da geriye dönüp baktığınızda önemli olduğunu farkettiğiniz herhangi bir olay olabilir.

Bu koleksiyon, her biri hayatımızdaki bir kilometre taşını temsil eden asimetrik bir şekilde serpilmiş pırlantalardan oluşarak hayatımızı sembolize ediyor.”

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yaşamın Dönüm Noktalarını Sembolize Eden Koleksiyon