e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda

Huawei’in Reklam Filmi Televizyonlarda Yayınlanmaya Başladı

1597 Okunma — 09 Temmuz 2019 17:08
Sizler Huawei P30 Pro'nun ülkemizde çekilen reklam filmi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce reklam filmi nasıl olmuş? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

avatar

Sedef

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hatırlarsınız ki geçtiğimiz günlerdeHuawei TürkiyeekibiP30 Pro‘nunTürkiye’de çekilen ikinci reklam filminiyayınlamıştı. Bugün ise reklam filmi televizyonlarda yayınlanmaya başladı.

Baktığından Fazlasını Gör

Pure ve Kala Film imzası taşıyan tanıtım filmi, Huawei’in stratejisinden prodüksiyonuna kadar her aşaması Türkiye’de hazırlanmış farklı bir lansman filmi. 10 günde tamamlanan çekimlerde Kayseri’nin Yılkı Atları’yla ünlenmiş Hürmetçi Sazlığı, Antalya’nın doğal güzellikleriyle büyüleyen Kekova Körfezi ve son zamanlarda doğasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Rize’nin Huser Yaylası gösterilmekte.

Üstün fotoğrafçılık yetenekleriyle herkese#BaktığındanFazlasınıGördiyen Huawei P30 Pro; Leica Dörtlü Kamera Sistemi, 50x yakınlaştırma sunan Super Zoom özelliği, yüzde 40 daha fazla ışık hapseden SuperSpectrum sensörü ve mükemmel gece fotoğrafçılığı performansıyla kullanıcılara gözle göremeyecekleri detayları dahi gösterebileceğine dikkat çekmekte.

Huawei P30 Pro’nunTechnical Image Press Association (TIPA) Dünya Ödülleri tarafından, 2019’da En İyi Kameralı Akıllı Telefon (BEST PHOTO SMARTPHONE) ödülünü aldığı reklam filminin sonunda vurgulanmakta.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Huawei’in Reklam Filmi Televizyonlarda Yayınlanmaya Başladı