e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

2017 Yılının En Çok Popüler Wallpaper Uygulamaları

1064 Okunma — 08 Ocak 2018 02:06
Eğer çok yoğun bir gün yaşayacağınızı düşünüyorsanız esmer pirinç özellikle iyi bir seçenek. Zira bu yiyecek içerisinde magnezyum, selenyum ve mangenez içermekte.
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gün içerisinde daha fazla iş yapmak istediğiniz ama öğleden sonra enerjinizin tamamen bittiği günler oluyor mu? Neredeyse herkesin başına gelen bu durum hiç de hoş değil ama artık suçluyu biliyoruz.

Her ne kadar vücut ağırlığınızın sadece %2’si olsa da beyniniz, enerji tüketiminizin %20’sini yapıyor. Bu da düşünce organınızın sürekli olarak yakıta ihtiyacı olduğunu gösteriyor.

Su içmenin ve uyku düzeninin yanında, yedikleriniz hem odaklanma hem de motivasyon seviyelerinizi oldukça etkilemekte. Vitamin, mineral, atioksidan ve lifler ile dolu bir beslenme beyninizi canlandıracak ve ona enerji verecektir. Böylelikle size günlük hedeflerinizi tutturabilir, verimli bir yaratıcı bir gün yaşayabilirsiniz.

Eğer size sürekli enerji verecek, odağınızı açacak ve düşüncenizi tazeleyecek yiyecekler arıyorsanız bu 10 yiyeceği beslenmenize eklemeyi unutmayın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

2017 Yılının En Çok Popüler Wallpaper Uygulamaları