e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Dokunmatik Ekran Teknolojisini Geri Plana Atacak Yeni Teknolojinin İlk Sinyalleri

1343 Okunma — 08 Ocak 2018 00:58
Android cihazınızın internet tarayıcısını kullanarak ve herhangi bir uygulama yükleme zahmetine girmeden YouTube videolarını indirebilmeniz mümkün.
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil İnternet Tarayıcınız Üzerinden YouTube Videolarını İndirme

Eğer mobil cihazınız üzerinden video seyretmeyi seviyorsanız YouTube en sık başvurduğunuz video izleme kanallarından biri halindedir. Evlerimizde veya WiFi bağlantısına sahip olduğumuz yerlerde YouTube videolarını izlemek problem olmazken mobil internet kotalarından ötürü dışarıda veya yolculuklarda bu videoları izlemek problem olabiliyor. İşte bu nedenle çevrimdışı video izleme yöntemlerine başvuruyoruz. Bu yöntemlerden en sağlıklısı ise video indirme yöntemi.

YouTube kullanıcılara kendi videolarını veya video sahibi izin verdiği takdirde bu kişilerin yayınladığı videoları yasal olarak indirebilme imkanı veriyor. Bu sayede internet bağlantısına sahip olmasak bile bu videoları seyredebiliyoruz. Aynı zamanda mobil internet kotasını aşma derdinden kurtulabiliyoruz.

Masaüstü bilgisayarlarımızda YouTube videolarını indirmek için birçok farklı alternatife sahibiz; fakat iş mobil cihazlar olunca seçeneklerimiz azalıyor. İşte bu yazımızda da Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenilir YouTube video indirme çözümlerinden bahsedeceğiz. Bu yöntemleri iki kategori altında topluyoruz.

Ekstra Bir Özelik Daha

Android cihazınızın açılmamasının nedeni donanımsal bir arıza olabileceği gibi yazılımsal sorunlar da olabiliyor. Eğer Android cihazınızın bataryası ömrünü doldurduysa tablet veya telefonunuz bataryadan yeterli güç çekemediği için açılmayabiliyor. Bu gibi durumlar donanımsal arızalar olduğu için maalesef ki sizin yapabileceğiniz çok fazla birşey yok

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Dokunmatik Ekran Teknolojisini Geri Plana Atacak Yeni Teknolojinin İlk Sinyalleri