e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Miniklerin Kimya İle İmtihanı ! Kimya Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı

1169 Okunma — 08 Ocak 2018 07:55
Sade, kavrulmamış badem, ceviz, antep fıstığı ve kaşu gibi yemişler yaratıcılık için enerji aradığınızda başvurabileceğiniz yiyeceklerden bir kaçı.
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Asma üzüm de dahil olmak üzere, dut, çilek, böğürtlen ve yaban mersini gibi harika meyveleri içinde barındıran bu aile, vitamin ve mineraller açısında oldukça zengin. Düzenli olarak bu meyveleri tüketenlerin beyinsel aktivitelerindeki negatif etkilerin azaldığı, Alzheimer hastalığına yakalanma riskini azalttığı belirtiliyor. Bu yüzden şimdi yiyeceğiniz bir avuç meyvenin size gelecekte onlarca yararı olacak.

Türk H1 Telekom Android internet ayarı nasıl yapılır?

iPhone internet ayarlarını yapmak için pek bir şey yapmanıza gerek yok. Şayet internetinizde kesiklik yaşıyorsanız Ayarlar>Hücresel>Hücresel Veri yolunu izleyerek Hücresel Veri’yi etkin hale getirin. “Hücresel Veri”yi etkin hale getirdikten sonra Kişisel Erişim Noktası ve Hücresel Veri seçeneklerinin altında bulunan APN kısımlarında ilgili yere “internet” yazarak internet ayarlarını tamamlayabilirsiniz.

Türk H2 Telekom MMS Android ayarı nasıl yapılır?

Günümüzde birçok farklı amaçla video çekiyoruz. Bilgisayarlarımızda oynadığımız oyunların videolarını Fraps benzeri yazılımlarla kaydedebiliyor, cep telefonlarımızla videolar çekebiliyor veya GoPro benzeri aksiyon kameralarıyla özel anları ölümsüzleştiriyoruz. Fakat iş bu videoları paylaşmaya gelince işler karışıyor.

Bilgisayarınıza kaydettiğiniz veya dijital kameralarınızla çektiğiniz bir videonun birkaç GB boyuta sahip olması nedeniyle bu videoları internet üzerinden paylaşmamız mümkün olmamakta. Ülkemizde internet hizmetlerinin halen düşük hızlara sahip olması ve adil kullanım kotası problemi bu kadar yüksek boyutlu videoları internete yüklememize imkan tanımıyor. İşte bu nedenle video boyutu küçültme işlemini gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Türk H3 Telekom MMS Android ayarı nasıl yapılır?

H3 başlığı için örnek bir paragraf girmek gerekiyor. Ben de bunun için bir iki cümlelik bir yazı yazıyorum. Birportal temasını wordpress olarak piyasaya çıkmış gelişmiş responsive bir temadır.

Türk H4 Telekom MMS Android ayarı nasıl yapılır?

H4 başlığı için örnek bir paragraf girmek gerekiyor. Ben de bunun için bir iki cümlelik bir yazı yazıyorum. Birportal temasını wordpress olarak piyasaya çıkmış gelişmiş responsive bir temadır.

Türk H5 Telekom MMS Android ayarı nasıl yapılır?

H5 başlığı için örnek bir paragraf girmek gerekiyor. Ben de bunun için bir iki cümlelik bir yazı yazıyorum. Birportal temasını wordpress olarak piyasaya çıkmış gelişmiş responsive bir temadır.

Türk H6 Telekom MMS Android ayarı nasıl yapılır?

H6 başlığı için örnek bir paragraf girmek gerekiyor. Ben de bunun için bir iki cümlelik bir yazı yazıyorum. Birportal temasını wordpress olarak piyasaya çıkmış gelişmiş responsive bir temadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Miniklerin Kimya İle İmtihanı ! Kimya Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı