e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

2019 Saç Trendleri Belli Oldu

694 Okunma — 30 Aralık 2018 06:37
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Moda trendleri sık sık değişirken, saç trendleri kıyafetlerle yarışır hale geldi. Modası asla geçmeyen sarı saçlar sezonun trend renkleri arasında ön sıralarda yerini alıyor, koyu dipler, sarı saçlar 2019’un favorilerinden biri. Sıcak ve soğuk renklerin karışımı olan ‘sandre’ denen tonlar sarı saç renkleri arasında oldukça revaçta.

İşte 2019’un öne çıkan saç trenleri

Balyajda Akdeniz esintisi: Kahve, karamel ve sarı gibi renklerdeki muhteşem uyumuyla göz kamaştıran ‘Akdeniz Balyajı’ koyu renk saç tercih eden hanımların görünümüne yumuşak bir etki sağlıyor.

Akıllı mor, tatlı pembe: Pembe ya da mora yakın tonlar bu kış saçların arasında dağınık biçimde yayılarak görünümünüze farklı bir renk katıyor. Marjinal ve özgür ruhlu hanımların seveceği bu renkler havanızı değiştiriyor.

Sıcak tarçın: Sarışın mı, yoksa kızıl mı? Biraz bakırla renklendirilen sarıya dönük tarçın rengi 2019’un trendleri arasında. Özellikle açık tenli kadınların çok beğeneceği sarıya dönük tarçın renkli saçlar oldukça iddialı bir görünüm sağlıyor.

Gece siyahı: Vazgeçilmez siyah bu sezon parlak değil. Işıltıdan uzak, daha yoğun tonlardaki siyah renk saçlar, yıldızlı Akdeniz gecesi sıcaklığında.

Yayın tarihi: 24.12.2018

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

2019 Saç Trendleri Belli Oldu