e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

İç Çamaşırlarının Cinselliğe Etkisi

585 Okunma — 13 Nisan 2019 16:14
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Seksi iç çamaşırları giymek aslında sadece erkekler için yapılan bir hazırlık değildir. Kadınlar, kendilerini daha iyi ve özgüvenli hissederler.

Öte yandan seks için hazırlık yapmak da birçok uzmanın önerdiği bir durum. Seks öncesi o anı düşünmek, belki makyaj yapmak, parfüm sıkmak ya da özel bir şeyler giyerek hazırlık yapmak hem kişiyi mental olarak hazırlayan hem de karşıdakini mutlu eden bir süreç.

İç çamaşırları daha çekici geliyor

Erkekler, tamamen çıplak bir vücut yerine iç çamaşırlı bir vücudu daha çekici ve seksi buluyor. Bunun nedeni tam bilinmese de insan doğasının keşfetme arzusuyla büyük bir ilgisi olduğunu düşünülüyor. Biz de bu sonuçtan yola çıkarak sizlere cinsel hayatınızı ateşleyecek birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

Günümüzde seksi kıyafet çeşitleri aklın alamayacağı kadar fazla. Neden siz de yararlanmayasınız ki? “Nasıl olsa üzerimde durmuyor” diye düşünerek kendinizi özel hissedeceğiniz parçalar giymekten vazgeçmeyin.

Erkekler, görsel materyaller ile daha fazla uyarılıyor. Seksi çamaşılar, bu uyarılma konusuna inanılmaz ölçüde katkıda bulunuyor.

Seksi çamaşrılar giymek, partnerinizde hedefe odaklanmak yerine anda kalmayı sağlayacaktır. Bu sayede ön sevişme süresi ile beraber kadının aldığı zevk de artar.

Sadece çamaşırlardan değil, özel parçalardan da faydalanın. Daha önce hiç jartiyer giydiniz mi? Cevabı “Evet” olanlar bunun ne demek olduğunu bilir. Eğer cevabınız “Hayır” ise daha fazla beklemeyin ve hemen kendinize bir jartiyer edinin.

Jartiyerin yanı sıra vücut çoraplarından da faydalanabilirsiniz.

Erkekler, siz de yapın!

Yukarıda kadınlara önerilerde bulunduk ancak aynı şeyler erkekler için de geçerli. Seks için hazırlık yapmak sadece kadınlar için geçerli değil, unutmayın.

Erkeğin bakımlı olması, seks öncesi hazırlık yapması, iç çamaşırlarına özen göstermesi kadınlar için çok önemli. Sadece iç çamaşırı deyip geçmeyin. Gördüğünüz gibi cinsel hayatınız üzerinde bir hayli etkili!

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İç Çamaşırlarının Cinselliğe Etkisi