e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

’Tramola’ Raflarda!

680 Okunma — 19 Haziran 2019 16:06
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘Aslında Çok Kolay’, ‘Sana Söyleyeceklerim Var Anne’ ve ‘Biraz Senden Biraz Benden’ kitaplarının yazarı Dengeli Yaşam Rehberi ve Yazar Özlem Çetinkaya’nın ilk romanı ‘Tramola’ raflardaki yerini aldı. Aşk üzerinden bir dönüşüm hikâyesini anlatan roman adını bir denizcilik teriminden alıyor.

İçsel huzuru ve içsel mutluluğu arayışını anlatan roman hakkında Özlem Çetinkaya: “Rüzgâr karşıdan geldiğinde ne yapacaksın? Ya tramola atıp yönüne doğru gidecek ya vazgeçip yön değiştireceksin ya da korkup alabora olacaksın. Hayatımıza da çoğu zaman böyle sert rüzgârlar uğruyor. Eğer o tramolaları bilirsek belki o anlık mutsuzlukları yaşayabiliriz ama iç huzurumuzu da nasıl koruyacağımız daha iyi bileceğiz. İşte bu olduğunda da farklı bir mutluluk yoluna giriyoruz. Benim de arayışında olduğum mutluluk bu. Roman bu anlamda bana çok eşlik etti” diyor.

Kitabın ana karakteri Mine’nin, Tolga ile rüzgârın üstüne dümen kıran aşk hikayesini anlatan kitap aynı zamanda karakterlerin dönüşümünü de detaylı bir şekilde okuyucularına sunuyor. Kitap kendini iç huzurunu ve iç mutluluğunu bulmak isteyenlere adeta bir referans niteliğinde

Özlem Çetinkaya’nın dördüncü kitabı ve aynı zamanda ilk romanı ‘Tramola’ Haziran ayı itibariyle Tara Kitap etiketiyle raflarda olacak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

’Tramola’ Raflarda!