e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda

GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 yeni özelliklerle geliyor!

1224 Okunma — 30 Haziran 2019 13:51
"Dünyada merakla beklenen GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 oyunu yepyeni özelliklerle oyun severlerin karşısına çıkacak. Peki, GTA 6 çıkış tarihi belli oldu mu? Rockstar Games'in amiral gemisi olan GTA serisi her yeni oyunuyla satış rekorları kırıyor. Sızdırılan bilgilerde belirtildiği üzere henüz PS4 hakkında bir bilgi paylaşılmamış. Tahminlere göre PS5'in çıkışı ile GTA 6 Playstation 5 özelinde olabilir. Aynı zamanda Sony firmasının GTA 6 oyununa en az 1 aylık sadece PS5'te olması için çok yüklü miktarda ücret teklif ettiği belirtildi.
avatar

Sedef

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 çıkış tarihi efsane seri GTA fanları tarafından araştırılıyor. GTA 5’in çıkmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen GTA 6 için henüz resmi bir açıklama yapılmaması kafaları karıştırdı.

GTA 5 üzerinde yapılan güncellemeler devam ediyor. Son olarak oyun yayın platformu Twitch’te popüler olan GTA 5 Role Play serverları ile GTA serisi büyük ilgi görmeye devam ediyor.

GTA 6 oyununun hangi şehirde olacağı ve nerede geçeceği en çok merak edilen sorulardan birisi. Şimdiye kadar Miami, California ve hatta Londra bile bu dedikodulara katılmıştı. Fakat bilgileri sızdıran kişiye göre GTA 6 Miami ve New York’da geçecek.

Rockstar Games tarafından GTA 6’nın ne zaman çıkacağına ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Şimdiye kadar 2019-2022 arası olarak tahmin edilen GTA 6 çıkış tarihi için 2019 yılını haklı olarak eleyebiliriz. Fakat Avrupa’da ufak çapta bir oyun geliştiricisi olduğunu iddia eden bir kişinin paylaştığına göre GTA 6 2020 yılında çıkacak!

Eğer bu doğruysa oyun dünyasının en çok beklenen oyunu için kalan süre 1.5 yıldan daha az gibi görünüyor. Sızdırılan bilgiye göre “GTA 6 çok büyük ihtimalle 2020 yılında çıkacak” deniyor. Çok net bir bilgi gibi görünmese de şimdiye kadar paylaşılan bilgiler arasında en güveniliri gibi duruyor.

Çünkü aynı kişi Aralık 2018 yılında yaptığı tahminlerde Playstation 5 için çıkış tarihini, donanım bilgilerini, Playstation VR bilgilerini ve diğer bir çok ayrıntıyı doğru olarak bilmişti. Sızdırılan bilgilerde belirtildiği üzere henüz PS4 hakkında bir bilgi paylaşılmamış.

Tahminlere göre PS5’in çıkışı ile GTA 6 Playstation 5 özelinde olabilir. Aynı zamanda Sony firmasının GTA 6 oyununa en az 1 aylık sadece PS5’te olması için çok yüklü miktarda ücret teklif ettiği belirtildi. Eğer bu doğruysa ve Sony başarılı olursa GTA 6’yı sadece PS5 konsolunda görebiliriz.

GTA 6 oyununun hangi şehirde olacağı ve nerede geçeceği en çok merak edilen sorulardan birisi. Şimdiye kadar Miami, California ve hatta Londra bile bu dedikodulara katılmıştı.Fakat bilgileri sızdıran kişiye göre GTA 6 Miami ve New York’da geçecek. Buradan oyunun iki şehirde birden geçeceğini düşünebiliriz.

Rockstar firmasının tüm oyunlarında inanılmaz bir gizlilik içerisinde ilerlediği hepimizin bildiği bir gerçek. Rastgele bir insanın bu kadar bilgiye sahip olması tabiki şaşırtıcı.

Fakat bilgileri sızdıran kişinin bu bilgileri Aralık 2018 yılında sızdırdığı ve şimdiden Playstation 5 içeriği, özellikleri ve diğer PS5 bilgileri konularında haklı çıktığını görmek merak uyandırıyor.

Bu sızdırılan bilgilere kesin gözüyle bakmaktansa şimdiye kadar paylaşılan en güvenilir sızıntı olarak görmek gerekiyor. En azından net açıklamalar gelene kadar aklımızın bir köşesinde durabilir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 yeni özelliklerle geliyor!