e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Tesla görünümlü Samsung Galaxy Note 10 internete sızdı!

736 Okunma — 28 Haziran 2019 20:18
"Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, bir süredir Galaxy Note 10 için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Ağustos ayında yapılacak bir etkinlikte tanıtılması beklenen Samsung'un yeni amiral telefonuyla ilgili pek çok bilgi internete sızarken, bu kez Tesla temalı bir Galaxy Note 10'un varlığı şaşkınlık yarattı.
avatar

Sedef

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elon Musk’ın ellerinden fırlamış gibi duran Tesla temalı Galaxy Note 10’un görüntüleri internete sızdı; görenler ufak çaplı bir şaşkınlık yaşadı. Görüntülerin gerçek olup olmadığı sorgulanırken, Elon Musk’ın ellerinden fırlamış gibi duran Tesla temalı Galaxy Note 10 Samsung’tan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Sızan görüntülerde Tesla logosunun arka yüzünde yer aldığı ve renklerinin de yine Tesla ile uyumlu olduğu bir tasarım dikkat çekiyor.

Her ne kadar gerçekçi gibi görünse de, şirkete yakın kaynakların iddiasına göre böyle bir telefon hiç olmayacak. Ortaya çıkan bu Tesla – Galaxy Note 10 modeli her ne kadar göze oldukça hoş görünse de, aslında basit bir görsel çalışmadan ibaret olabilir.

GALAXY NOTE 10 NASIL OLACAK
Galaxy Note 10, önceki modellere göre pek çok yeni özellikle gelecek. Cihazın en dikkat çeken yeniliklerinden biri tasarım tarafında olacak gibi görünüyor; zira şirkete yakın kaynakların iddiasına göre Galaxy Note 10’un arka yüzünde dikey arka kamera ve delikli bir ekran bulunacak. Ön kameraya geldiğimizde ise bu kamera ekrandaki deliğin içerisine gömülü olacak. Ancak bu tasarımsal değişikliğin nasıl göründüğünü henüz bilmiyoruz.Diğer yandan tek bir model Galaxy Note 10 da satışa sunulmayacak. İki farklı boyutta piyasaya süreceği belirtiliyor. Bunlardan biri normal phablet, yani telefon/tablet karışımı bir cihaz, diğeri ise daha küçük bir varyant olacak. Genel olarak Galaxy Note 10 serisinin iki 4G ve iki 5G versiyonu olmak üzere dört model olarak çıkacağı söyleniyor.

50 W hızlı şarj teknolojisiyle gelmesi beklenen Galaxy Note 10, tüm Samsung telefonlardan daha hızlı şarj olacak; öyle ki Galaxy S10 serisinde dahi 15 W’lık şarj teknolojisi kullanılıyor. Bu da 4500 mAh batarya kapasiteli Galaxy Note 10’un 35 dakikada yüzde 0’dan yüzde 100’e şarj olabileceği anlamına geliyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Tesla görünümlü Samsung Galaxy Note 10 internete sızdı!