e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

iPhone 9 için geri sayım başladı: Tanıtım Mart ayının ortasında olabilir

1498 Okunma — 08 Şubat 2020 22:45
İsabetli sızıntılarıyla tanınan Evan Blass'a göre, iPhone SE'nin devam modeli niteliğinde olacak iPhone 9, Mart ayının ortasında tanıtılacak. Daha önceki sızıntılar da benzer bir tarihi işaret ediyor.
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Takvimlerin Mart ayına yaklaşmasıyla birlikte, iPhone 9 ya da iPhone SE 2 olarak adlandırılması beklenen küçük ekranlı iPhone modeli ile ilgili sızıntıların sayısı da bir hayli arttı. Zira bugüne kadar sızdırılan bilgiler, iPhone 9/iPhone SE 2’nin Mart ayında tanıtılacağı yönündeydi.

iPhone 9’un tanıtım tarihiyle ilgili bir iddia da isabetli sızıntılarıyla tanınan Evan Blass’dan geldi. Blass, iPhone 9’un Mart ayı ortasında tanıtılacağını düşünüyor.

iPhone 9/iPhone SE 2 nasıl olacak?

Tasarımsal olarak büyük ölçüde iPhone 8’e benzemesi beklenen yeni iPhone modelinin, 4.7 inç büyüklüğündeki LCD ekran üzerine kurulması bekleniyor. Donanım tarafının A13 Bionic işlemci, 3 GB RAM ve 64/128 GB depolama birimi ile güçlendirileceği söylenen telefonun, 12 MP çözünürlüğünde arka ve 7 MP çözünürlüğünde de ön kameraya ev sahipliği yapacağı konuşuluyor. 

Kırmızı, gümüş ve uzay grisi renk opsiyonlarıyla gelmesi beklenen iPhone 9/iPhone SE 2’nin başlangıç fiyatının399 dolarolacağı bildiriliyor.okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

iPhone 9 için geri sayım başladı: Tanıtım Mart ayının ortasında olabilir