e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Google Duo web arayüzüne PiP modu geliyor

909 Okunma — 09 Şubat 2020 01:20
Google'dan görüntülü sohbet uygulaması Duo, çıktığı günden bu yana yeni özelliklerle zenginleşmeye devam ediyor. Web arayüzünün son yeni özelliği ise resim içinde resim modu olacak.
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google’ın görüntülü sohbet uygulaması Duo, Android kullanıcıları arasında gittikçe popülerleşirken firma, uygulamayı web başta diğer platformlara entegre etmekten de geri durmamıştı. Web arayüzünde yeni bir gelişimin kapıda olduğu bilgisi de konuyla ilgili kaynaklardan geldi.

2017 yılından beri Duo’nun Android sürümünde yer alan özellik, 2019 Şubat ayında kullanıma açılan web sürümüne de geliyor. Chrome tarafına bakacak olursak Ekim 2018’de PiP ya da resim içinde resim moduna destek verilmeye başlanmıştı.

Özelliğe yönelik herhangi bir ekran görüntüsü ya da kod henüz bulunmasa da özelliğin çalışma şekli tam da beklenildiği gibi olacak. Bir butona tıklayarak küçük bir pencereye aktarılabilecek görüntülü sohbet, diğer uygulamaların üzerinde de kullanılabilecek. 

Özelliği ilk olarak Google Chrome ve Microsoft Edge kullanıcıları kesinlikle kullanabilecek fakat diğer tarayıcılar için de destek zamanla sunulacaktır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Google Duo web arayüzüne PiP modu geliyor