e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Vladimir Putin’in Yasak Aşk Yaşadığı Sevgilisi, İkiz Bebek Doğurdu İddiası

1133 Okunma — 08 Ekim 2020 21:07
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yasak aşk yaşadığı sevgilisi Alina Kabayeva'nın Nisan ayında ikiz bebek dünyaya getirdiği iddia edildi.
Putin'in sevgilisi Alina ikiz bebek doğurdu iddiası doğrumu?
avatar

StarTR

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Sun gazetesinin haberine göre 2018’den bu yana ortalarda görünmeyen 37 yaşındaki Alina Kabayeva, geçtiğimiz yıl Nisan ayında Moskova‘daki bir klinikte ikiz erkek bebeklerini kucağına aldı. Kabayeva’nın 2015’te ilk çocuğunu dünyaya getirdiği ve bebeğin babasının Putin olduğu iddia edilse de bu bilgi kısa süre sonra yalanlanmıştı.

PUTİN AİLESİNİN GÜVENLİĞİNE TAKINTILI
İsmini vermeden The Sun’a konuşan bir kaynak, “Putin özel hayatına çok dikkat eden bir adam. İki yetişkin kızını sahte kimliklerle yıllarca sakladı. Halen daha onlardan bahsederken isimlerini kullanmıyor. Eğer Alina çocuklarını doğurduysa gözlerden uzak olmasıyla ilgili en büyük ipucu budur. Putin ailesinin güvenliğine takıntılı” dedi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yasak aşk yaşadığı sevgilisi Alina Kabayeva'nın Nisan ayında ikiz bebek dünyaya getirdi.

PUTİN’İN PARTİSİNDEN MİLLETVEKİLİ SEÇİLMİŞTİ
Alina Kabayeva‘nın ritmik jimnastik kariyerinde iki olimpiyat altın madalyasının yanı sıra, dünya şampiyonalarında 14, Avrupa şampiyonalarında ise 25 madalyası bulunuyor. Sporu bıraktıktan sonra siyasete atılan Alina Kabayeva, Putin‘in partisinden milletvekili seçilmişti. Dergilere verdiği pozlarla dikkat çeken Alina Kabayeva, rol aldığı filmlerin yanı sıra bir dönem şarkıcılık denemesinde de bulunmuştu.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Vladimir Putin’in Yasak Aşk Yaşadığı Sevgilisi, İkiz Bebek Doğurdu İddiası