e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda
startr fashion
startr fashion

Sedat Peker’den Mehmet Ağar ve Pelikancılar’a “Dünyayı Başınıza Yıkacağım”

1834 Okunma — 16 Mayıs 2021 19:11
Sedat Peker, 'organize suç örgütü' iddiasıyla hakkında yapılan operasyon ve haberlerle ilgili açıklamalarda bulunarak Mehmet Ağar ve Pelikancıları suçladı ve şunları söyledi. "Sedat Peker; ’Şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronu Mehmet Ağar ve Pelikancılardır!"
sedat peker suskunluğunu bozdu mehmet ağar ve pelikancılara dünyayı bşlarına yıkacağım
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sedat Peker, Mehmet Ağar ve Pelikancılar olarak bilinen grubu hedef aldı. Ağar’ın bir takım gayrimeşru işleri olduğunu iddia eden Peker şok eden ifadeler kullandı. Açıklamalarının devamının geleceğini de söyleyen Peker kendisine yönelik yapılan operasyonu Mehmet Ağar ve Pelikancıların birlikte organize ettiğini iddia etti.

Mehmet Ağar ile ilgili önümüzdeki günlerde bazı açıklamalar yapacağını da ifade eden Peker; Yapacağım açıklamalar magazin tadında olmayacak. Yer, zaman, telefon sinyalleriyle ortada olacak. Sadece iki müfettişin yapacağı incelemeler bile yeterli olacak.’ ifadelerini kullandı.

İşte Sedat Peker’in Açıklamalarından Satır Başları;

“Dünyayı Yakacağım!”
Ben kızımın bir damla gözyaşına dünyayı yakarım. Bu dünyayı vallahi yakacağım billahi yakacağım. Ben 1,5 yıldır yurtdışındayım. Benim evde olmadığım bilindiği halde evime onlarca polisle baskın yapılıyor. Eşim avukat olmasına rağmen özellikle seçilmiş iki özel harekatçı eşim kapıyı açınca duvara itiyorlar. Kızımın odasına uzun namlulu silahlarla giriyorlar.

Buna Mehmet Ağar polisliği denir. Organize şube ve karakoldan gelen iki bayan polis sadece görevlerini yapmıştır. Özel harekatçıların arasındaki iki memur özellikle seçilmiştir.

“Derin Devletin Başı Olmuş!”
Şimdi derin devletin başı olmuş kendisi. (Mehmet Ağar) Bu ünvanı kim veriyorsa nasıl veriyorsa ? Gelmişiz 2021’e tekrardan insanları kadınlarıyla çocuklarıyla korkutacağız. Ben bir devlet tanırım o da Türkiye Cumhuriyeti Devleti. Öyle uzun pürolarla, fularlarla derin devletçilikle.

Ben yıllardır ya şahit oldum ya da bu olayların içinde bulundum. Lan beni mi korkutacaksınız! Derin devlet, vay! Göreceğiz derinliğinizi. Beni yok edeceklermiş. Beni siz mi var ettiniz ki siz yok edeceksiniz.

“Mehmet Ağar Altınbaş Ailesine Komplo Kurdu!”
Suç örgütü nasıl kurulur, Sayın Mehmet Ağar’ın son zamanlarda işlediği, 90’lı yıllarda bizlere yaptırılan, yaptırılmak istenenlerden ziyade bu zamanlarda işlenilenler… Mesela Acarkent’te yaşanılan o silahlı ateşleme olayını nasıl kapattırdı ? Bunların hepsini tek tek konuşacağız. Bunlar afaki değil telefon sinyalleriyle iki müfettişin iki saniyede çözebileceği şekilde anlatacağım.

Altınbaşlar’a nasıl komployu kurup, emniyete aldırıp daha sonra parayı almak için tezgahını sonra o tezgahın nasıl bozulduğunu anlatacağım. Şimdi o aileye el altından nasıl dosya hazırladıklarını anlatacağım. Hala hazırlanıyor. Benim dosyama benzer mahremiyette hazırlanıyor intikam almak için.

“Milyar Dolarlık Yere El Koydular!”
Mübariz Mansimov sen hiçbir şeyken itibarın bitmişken seni yanına aldı. (Mehmet Ağar’ı kastediyor.) İtibar verdi, para verdi. Sen gidip bazılarıyla anlaşıp Fetöcü diye adamı içeri attırdın. Mübariz ve Fetöcülük. Buna deliler bile inanmaz ama yapıldı bu ülkede. Milyar dolarlık yerini aldınız adamın, el koydunuz.

Bodrum’daki marina. Sen devlet memuruydun emekli oldun. Nasıl alabiliyorsun milyarlarca dolarlık yerleri. Doğru, sen üstüne almadım. İkili anlaşmalarla senin cüzdan garanti altına alındı. Azerilerin üzerine yapıldı değil mi? Bunların hepsini uzun uzun konuşacağız. Normal bir adamı nasıl Fetöcü yapıp mallarına çöktüğüne.. Hakimlerde vicdanen dosyayı görüyorlar ceza versen olmaz vermesen olmaz, baskı var. 5 sene ceza verip 8 ay yatırttırıp mahkemeyle tahliye ettiler.

“Operasyonu Mehmet Ağar ve Pelikancılar Yaptı!”
Her operasyonun bir adı olur. Bana yapılan operasyonun bir adı yok. Bu organizenin hazırladığı bir dosya değil. Organize şube böyle dosya hazırlamaz. Bana yapılan operasyon Mehmet Ağar ve pelikancıların taşeron olarak kullanıldığı birilerinin dosyası.

“Milletvekili Yaptılar!”
Mehmet Ağar’ı da oğlu Tolga Ağar’ı da tanırım. İnternete bakın bir videosu var. ‘’Cumhurbaşkanını görmek Allah’ı görmek gibi benim için.’’ diyor. Cumhurbaşkanlığı ile Yüce Allah’ın makamımı bir görenleri milletvekili yaptılar, bize de düştü gurbet elleri. Hiç önemli değil gurbette de insana arkadaşlık yapacak çok güzel şarkılar var. Mesela Mahsuni Şerif’in şarkıları.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sedat Peker’den Mehmet Ağar ve Pelikancılar’a “Dünyayı Başınıza Yıkacağım”