e
sv
startr en çok ziyaret edilen siteler bir tık uzağınızda

Çinli programcı, kız arkadaşı ile yazışması için bir sohbet botu geliştirdi

618 Okunma — 16 Haziran 2019 22:05
avatar

StarTR

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İşlerinin yoğunluğundan dolayı kız arkadışını ihmal ettiğinin farkına varan Çinli bir programcı, sevgilisinin her mesajına anında yanıt veren bir sohbet botu geliştirdi.

Anlık mesajlaşma uygulamaları sayesinde sevdiklerimizle iletişime geçmek artık her zamankinden daha kolay. Ancak yoğun olduğumuz zamanlarda yazışmalara vakit ayırmamızpek mümkün olmuyor.

İşinden dolayı kız arkadaşını ihmal ettiğini hisseden Li Kaixiang adındaki Çinli bir bilgisayar programcısı, bu soruna kendince bir çözüm üretti: Sohbet botu yazmak.

Kaixiang, kız arkadaşının mesajlarına anında cevap veren otomatik bir sistem tasarladı. Hemen devreye giren bot, sevgilisinden gelen mesajlara önceden ayarlanmış romantik cümlelerle yanıt verdi .Neden bu kadar hızlı yanıt veriyorsun?
Li Kaixiang işini bitirdiğinde, sohbet botu kız arkadaşıyla 300’den fazla mesaj alışverişinde bulunmuştu. Aralarında geçen yazışmanın dökümü de yayınlandı. Bir ara kız arkadaşı neden bu kadar hızlı cevap verdiğini soruyor. Bot ise başka bir soruyu yanıtlayarak geçiştiriyor. Kaixiang‘ın kız arkadaşını mutlu etmek adına yaptığı bu hareket sosyal medya kullanıcıları tarafından takdir topladı.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çinli programcı, kız arkadaşı ile yazışması için bir sohbet botu geliştirdi